Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací | Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
68 016,00 Kč s DPH
6976144450916
Pixfra Sirius S650D Dual – špičková termovize s duálním přiblížením
Pixfra Sirius S650D Dual je prémiová termovize pro myslivce, která jako jediná v řadě nabízí duální optiku 25/50 mm. Jediným pohybem přepínáte mezi širokým přehledem revíru a detailním pozorováním zvěře na velkou vzdálenost až 2600 m.
Díky špičkovému senzoru 640×512 px, NETD ? 18 mK a OLED displeji v Full HD rozlišení patří mezi nejvýkonnější termovizní monokuláry pro lov v noci.
Monokulár je navržen pro praktické použití v terénu – kompaktní tělo, nízká hmotnost a jednoduché ovládání umožňují pohodlnou práci jednou rukou, a to i v rukavicích nebo za úplné tmy.
S650D Dual je ideální pro profesionální myslivost, kde je potřeba rychlá reakce a jistota identifikace zvěře. Umožňuje plynulý přechod mezi „vyhledáváním“ a „detailním pozorováním“, což je obrovská výhoda při nočním lovu černé zvěře.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 640x512px |
| Teplotní citlivost | <18mK |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 px |
| Čočka | 25 mm/50 mm |
| Detekce | 1300 m (25 mm)/2600 m (50 mm) |
| Optické zvětšení | 1,72x (25 mm)/ 3,45X (50 mm) |
| Digitální zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Laserový dálkoměr | NE |
| Balistický kalkulátor | NE |
| Zorné pole | ~17,5° × 14,0° (25 mm)/ 8,8° × 7,0° (50 mm) |
| Dioptrická korekce | -5/+3 |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Baterie | 1x 18650 baterie |
| Výdrž baterie | 6 hod |
| Hmotnost | 573 g |
| Rozměry | 223 x 61 x 71 mm |
Obsah balení:
Termovizní monokulár Pixfra Sirius S650D Dual
Nabíječka na baterie
Hadřík na čištění čočky
Kabel USB
2x baterie 18650
Popruh na tašku
Popruh na krk
Popruh na zápěstí
Návod