Videonávod - správné číštění SAUER 303
1. 1. 2016
Vážení zákazníci,
je známo, že samonabíjecí zbraně (kulovnice i brokovnice) jsou náročnější na údržbu a správné čištění. Automatické přebití je zajištěno přepouštěním tlaku povýstřelových plynů přes drobné kanálky/otvory  (pokudy by byly kanálky a otvory velké, nebyl by pro změnu optimální tlak pro vystřelení střely). Povýstřelové plyny však obsahují spaliny hoření střelného prachu a ty způsobují postupné zanášení a zmenšování přepouštěcích kanálků, čímž dochází k snižování tlaku a nespolehlivému přebíjení zbraně.
 
Mnoho uživatelů čištění své samonabíjecí zbraně podceňuje, případně neví jak správně čištění provést. Následnou nefunkčnost zbraně potom přičítají nekvalitnímu výrobku - výrobci. Zbytečně jsou potom nešťastní a jdou svou zraň reklamovat. Princip přebíjení je téměř stejný u všech výrobců (nejenom u SAUER) - zbraně je pro spolehlivé fungování nutno pečlivě čistit.
 
Výrobce SAUER si je vědom, že jen podle tištěného návodu, případně rychlého vysvětlení na prodejně při koupi zbraně, může dojít k opomenutí nebo špatnému pochopení způsobu čištění. Zpracovali pro Vás tedy názorný - oficiální videonávod, pro správné čištění samonabíjecí své kulovnice Sauer 303.
 
Pevně doufáme, že Vám tento návod pomůže a vy se budete moci plně věnovat lovu a ne nefunkční zbrani.
Správné vyčištění je základem 100% funkčnosti.
 
LOVU ZDAR !
 
ARMS-CZ a.s.
Komenského 1353
396 01 Humpolec
+420  602 783 081
volejte v pracovní dny 9:00 - 17:00 
shop@arms-cz.cz  
http://arms-cz.cz/
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.