Puškohled Swarovski - Z8i SR *0,75-6x20 (4A-IF)

65 178,00 Kč s DPH

-10%

72 420,00 Kč s DPH

40212344

puškohled Swarovski - Z8i SR 0,75-6x20, osnova 4A-IF
... naháňkový puškohled
  • Díky zvětšení 0,75x VIEWPLUS - o 30% větší zorné pole
  • Funkce Clickone signalizuje - dosáhli jste zvětšení 1x
  • Věžička paralaxy Z8i
  • Denní a noční režim
  • Funkce paměti
  • 64 úrovní jasu
  • Swarolight - automatické zapnutí/vypnutí se snímačem náklonu
  • Další dostupná osnova: D-I

Není skladem

puškohled Swarovski - Z8i SR 0,75-6x20

Puškohled Swarovski Z8i s osminásobným zoomem spolu s vynikající optikou zajistí, že budete dokonale vybaveni pro každou situaci při lovu. Puškohled má přitom tubus standardního průměru 30mm. Působí proto velmi elegantně a lze jej upevnit na jakoukoliv zbraň. Flexibilní balistická věžička nabízí varianty řešení pro precizní střelbu na jakoukoliv vzdálenost.

ModelZ8i 0,75-6x20 je ideální volba pro lov na naháňce nebo při šoulání. Jeho nízká hmotnost nebude unavovat vaše rameno při dlouhých pochůzkásh nebo stání na stanovišti. Při zvětšení 6x ho lze bez kompromisu využít i pro střelbu na větší vzdálenost, kdy navíc zajistí i široké zorné pole.

ŘadaSwarovski Z8ije milníkem ve výrobě puškohledů. Tyto puškohledy s 8-násobným zoomem a osvětlenou záměrnou osnovou jsou nejlepší volbou pro každý typ lovu. Tenký tubus puškohledu - pouhých 30mm - dokonale splyne s jakoukoliv loveckou zbraní.

Puškohledy řady Z8i nabízí volitelný systémFLEXCHANGE- přepínatelný záměrný kříž 4A-IF, který byl vyvinut speciálně pro naháňkové lovy. Tento záměrný kříž má osvětlený prstenec, který lze zapínat a vypínat pouhým stisknutím tlačítka.
Dokonalý optický systém nabízí vynikající komfort pro rychlé a přesné zaměření cíle při naháňokvých lovech.Model SR je vybavenSwarovski Optik Rail šínou.

Puškohled je vybaven systémemSWAROLIGHT- automatickým spínačem s čidlem náklonu pro záměrný kříž s osvětlením. S touto novou technologií si nemusíte pamatovat, že je třeba jej zapnout nebo vypnut. Záměrný kříž se zapne, když zaujmete střeleckou polohu čímž šetří čas a energii.