Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací | Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
18 201,00 Kč s DPH
6976144452163
Pixfra Cetus C225 je kompaktní termovizní puškohled pro myslivce, který nabízí spolehlivý výkon při nočním lovu za velmi dostupnou cenu. Díky senzoru 256 × 192 px, tepelné citlivosti NETD ? 18 mK a 25mm objektivu poskytuje dostatečně detailní obraz pro lov na kratší vzdálenosti i kontrolu revíru v noci.
Model C225 je ideální volbou pro začínající myslivce nebo lov v lese, kde není potřeba extrémní dosah, ale spolehlivá detekce a jednoduché ovládání.
Monokulár je navržen pro praktické použití v terénu – kompaktní tělo, nízká hmotnost a jednoduché ovládání umožňují pohodlnou práci jednou rukou, a to i v rukavicích nebo za úplné tmy.
Cetus C225 je ideální pro noční lov na kratší vzdálenosti, zejména při čekané nebo v lesním prostředí. Umožňuje spolehlivou detekci pohybu zvěře a jisté zaměření v situacích, kde není potřeba extrémní dosah, ale rychlá reakce a jednoduchost použití.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 256 x 192 px |
| Teplotní citlivost | <18mK |
| Rozlišení displeje | 1600x1200 px |
| Čočka | 25 mm |
| Detekce | 1300 m |
| Optické zvětšení | 3,5x |
| Digitální zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Laserový dálkoměr | Ne |
| Balistický kalkulátor | Ne |
| Zorné pole | 7,1° × 5,3° |
| Dioptrická korekce | ±5D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Baterie | 1 x 18650 |
| Výdrž baterie | 5 hod |
| Hmotnost | 520 g |
| Rozměry | 198 x 81 x 67 mm |
Obsah balení:
· Termovízny zameriavač Pixfra Cetus C225
· montáž na weaver lištu
· 5x nastreľovací terč (nálepka) pre termovíziu
· kvalitná transportná taška
· prepojovací kábel USB-C
· čistiaca handrička na optiku
· 2x batéria 18650
· nabíjačka batérií
· užívatelský manuál