Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací | Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
68 016,00 Kč s DPH
6976144452330
Termovizní puškohled Pixfra Pegasus 2 P650 LRF s laserovým dálkoměrem disponuje kvalitním jádrem s rozlišením 640 × 512 px 12 µm
, tepelnou citlivostí NETD 15 mK a čočkou o průměru 50 mm, což nabízí dechberoucí zážitek z lovu. Jasný obraz i v nepříznivých podmínkách, jako je tma, mlha, déšť, sníh, kouř, prach a další, zajišťuje 0,5" OLED displej s rozlišením 1600 × 1200 px. Díky těmto parametrům dokáže puškohled detekovat cíl až na 2600 m. Užijte si střelbu a zacházení jako s klasickým puškohledem. Tubus o průměru 30mm je vyroben z lehké a pevné hliníkové slitiny a jeho výhodou je, že k uchycení puškohledu na zbraň můžete použít běžné montážní kroužky.
Nový design rodiny Pixfra
Pegasus 2 P650 LRF využívá nový rodinný design od společnosti Pixfra. Díky centralizovanému zadnímu ostření, kompaktnímu laserovému modulu a ergonomickému rozložení tlačítek dokonale vytváří štíhlý design puškohledu.
Horní ostřící kolečko
Zaostřit obraz ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky hornímu kolečku, které slouží k zaostření se již nemusíte dlouze natahovat až k objektivu. Nový design rodiny Pixfra bere v potaz zkušenosti a zpětnou vazbu střelců, proto jsou veškeré důležité ovládací prvky na dosah ruky.
Kombinovaný design ovládacího kolečka a tlačítka
Inovativní uspořádání kolečka a tlačítka na horní straně okuláru poskytuje uživateli intuitivní a efektivní ovládání. Díky tomu můžete rychle aktivovat měření dálkoměrem, změnit barevnou paletu, nebo zapnout záznam videa a přitom nezmeškat žádnou loveckou situaci.

Vychutnejte si dechberoucí detaily
Pegasus 2 LRF má jádro s vysokým rozlišením 640 × 512 a citlivostí NETD 15 mK, které detekuje i ty nejjemnější teplotní rozdíly. Zvýrazňuje cíle v náročném prostředí (mlha, déšť, apod.) a poskytuje bezkonkurenční čistotu obrazu.
Balistická kalkulačka a laserový dálkoměr s měřením do 1000 m
Už nemusíte odhadovat vzdálenost a počítat propad střely. Díky kompaktnímu laserovému dálkoměru a zabudovanému balistickému kalkulátoru spolehlivě zasáhnete cíl na dlouhou vzdálenost.

Výdrž až 10 hodin a rychlá výměna baterie
Pegasus 2 je vybaven jednou vestavěnou baterií a druhou, typu 18650, lze rychle vyměnit díky konstrukci s rychloupínacím krytem – a to bez nutnosti vypínat zařízení. Celková výdrž dosahuje až 10 hodin a podpora různých zdrojů napájení zajišťuje nepřetržitý a dlouhodobý provoz.
Odolné tělo
Tělo puškohledu je vyrobeno z prvotřídních hořčíkových slitin: odolné, nárazuvzdorné (6000 J- 1000 g/0,4 ms), spolehlivé pro velké ráže (.375 H&H, kalibr 12).
Nahrávání videa aktivované výstřelem
Pegasus 2 LRF má vestavěný snímač nárazu a automaticky nahrává video. Ukládá záznam od 15 sekund před výstřelem až 15 sekund po něm. Umožňuje také sdílet videa prostřednictvím aplikace na sociální sítě, můžete se podělit o zážitek z lovu se svými blízkými.
Nové nastavitelné profily nastřelení
Nové profily nastřelení s vylepšeným uživatelským rozhraním rozšiřují dosavadní možnosti. Můžete přidávat konfigurace podle různého střeliva, vzdáleností apod.
Exkluzivní technologie zpracování obrazu PIPS 3.0
PIPS 3.0 vybavuje Pegasus 2 LRF špičkovým vylepšením obrazu. Využívá zpracování řízené umělou inteligencí (AI), které poskytuje výjimečnou a konzistentní kvalitu tepelného obrazu – přesahující běžná termovizní řešení.
Specifikace:
| Wi-Fi | Ano |
| Senzor | 640x512px |
| Teplotní citlivost | <15mK |
| Rozlišení displeje | 1600x1200 px |
| Čočka | 50 mm |
| Detekce | 2 600 m |
| Optické zvětšení | 3,6x |
| Digitální zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Laserový dálkoměr | Ano, dosah 1000m |
| Balistický kalkulátor | Ano |
| Zorné pole | 8,7° × 7,0° (50 mm) |
| Dioptrická korekce | ±5D |
| Možnost pořízení fotografie | Ano |
| Možnost pořízení videa | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Paměť | vestavěná, 64 GB |
| Baterie | 1x vestavěná, 1x výměnná 18650 |
| Výdrž baterie | 9 hod |
| Hmotnost | 840 g |
| Rozměry | 407 x 90 x 78 mm |
Obsah balení:
- Termovizní puškohled Pixfra Pegasus 2 P650 LRF s dálkoměrem