Myslivecké slavnosti sv. Eustacha na Křivoklátě

26. 9. 2019
sv.uestacha

Již po několikáté za posledních pár let jsme se zúčastnili Mysliveckých slavností svatého Eustacha na Křivoklátě. Slavnosti se konaly v krásném komplexu Křivoklátského hradu, kde probíhaly trubačské slavnosti, festival lovecké hudby a lovecká jízda s vítězi Velké pardubické. Moc rádi se zúčastňujeme podobných mysliveckých slavností, neboť z každé slavnosti se vracíme s vyčarovaným úsměvem, a to z toho důvodu, jelikož ta naše česká myslivost je sakra krásná. Vždy nás těší, když se akce organizátorům povede a tento rok to opět nebylo výjimkou.

Na této akci jsme prezentovali naše produkty od firem Sauer, Merkel, Niggeloh, Opinel, Numaxes, Vorn, Fuente, Jakele, Smiths a také mnoho dalších značek. Zbraně od Saueru a Merkelu, které jsme prezentovali, si mohl každý návštěvník vzít do ruky a vyzkoušet si jejich úchop a přednosti. Lidé se k prezentovaným zbraním ptali na vše možné a nemožné a my jim to vše rádi vysvětlovali a ukazovali. Největší zájem byl hlavně o kynologické potřeby a řemeny Niggeloh, kterých jsme prodali nejvíce. Tato značka patří ke špičce ve svém oboru, všechny jejich produkty se vyrábí ve fabrice v Německu pod nejvyšší kvalitou. Holt se vyplatí připlatit si za něco kvalitního, co vydrží několik let, pejsek v tom bude jako v bavlnce a není lepší pocit, než mít šťastného pejska! Jako na každé akci se lidé pozitivně pozastavovali nad střeleckou holí Jakele, kdy je nejvíce překvapilo, o jak kvalitně vymyšlenou střeleckou hůl se jedná. V tomto důmyslném nástroji pro aktivně lovící myslivce upevníte svojí kulovnici jako ve svěráku a střílíte, jako byste zrovna měli zbraň v nastřelovací stolici. Pro šoulání kvalitnější střeleckou hůl neseženete. Co se týče našich nejmenších návštěvníků na těchto slavnostech, tak ti nejvíce ocenili nože od značky Opinel, které jsme nabízeli v nejrůznějších barvách a variantách. Není divu, na trhu těžko seženete hezčí nože pro děti než od Opinelu.
Váza pro výherce Trubačské soutěže
 
Pro vítěze trubačské soutěže si každoročně připravil pan akademický malíř a sochař Boris Nosek ručně dělané vázy s motivem hradu Křivoklát. Musíte uznat, že jsou tyto vázy opravdovým unikátem. Úspěšní trubači, kteří se vytroubili na druhé a třetí místo, od nás dostali poukazy o celkové hodnotě 7 500 Kč a také několik slevových kupónů. Samozřejmě to nebyla jediná výhra, kterou si trubači odnesli, největší výhrou pro ně je to, že v opravdu silné konkurenci dokázali uspět před zraky několika stovek návštěvníků a jak jistě všichni víme, nervozita umí dělat spoustu neplechy. Takže za celý ARMS-CZ a.s. bychom jim chtěli poděkovat za skvělou reprezentaci naší tradiční české myslivosti a klobouk dolů za to, že na to měli a předvedli to nejlepší, co umí! Také klobouk dolů a velkou pochvalu organizátorům a všem lidem, kteří se na této akci podíleli.
 

Nebojte se, kdo přišel o tyto Myslivecké slavnosti svatého Eustacha, tak nemusí smutnit, již za pár dní se s Vámi rádi potkáme na dalších mysliveckých slavnostech, nejbližší slavnosti, kde se ukážeme se konají 5. 10. 2019 v barkoních prostorách hospitálu v Kuksu.

Odkaz na další akci: https://www.hospital-kuks.cz/cs/akce/8407-svatohubertske-slavnosti-v-kuksu

 

Autor článku: Adam Beneš

Prodejny

centrála společnosti

centrála společnosti

centrála, velkoobchodní sklad pro Čechy a Moravu, e-shop
Telefonkontakty viz podrobnosti...

Otevírací dobaOtevírací doba:PO-PÁ 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Více info >

Praha

maloobchodní prodejna
Praha

Praha

maloobchodní prodejna
Telefon+420 602 783 080

Otevírací dobaOtevírací doba:PO-PÁ 09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Více info >

Humpolec

maloobchodní prodejna
Humpolec

Humpolec

maloobchodní prodejna
Telefon+420 602 783 081

Otevírací dobaOtevírací doba:PO-PÁ 9:00 - 11:30 / 12:30 - 17:00
Více info >

Olomouc

maloobchodní prodejna
Olomouc

Olomouc

maloobchodní prodejna
Telefon+420 605 279 894

Otevírací dobaOtevírací doba:PO-PÁ 9:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Více info >

Humpolec (velkoobchod)

velkoobchodní sklad
Humpolec (velkoobchod)

Humpolec (velkoobchod)

velkoobchodní sklad
Telefon+420 731 157 140

Otevírací dobaOtevírací doba:PO-PÁ 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Více info >