Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací | Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Toto zboží je možné vyzvednou pouze osobně na naší prodejně! Prodejné pouze na ZP!
21 700,00 Kč s DPH
12101867
Šestá generace světoznámé pistole od rakouského výrobce GLOCK.

Nová pistole GLOCK 45 Gen6 má oproti předchozím generacím následující prvky/vlastnosti:

Obsah balení: pistole, dva zásobníky, rychlonabíječka, 3x montážní vložka kolimátoru, hřbety rukojeti, kartáček a tyčka s vytěrákem
| EAN: | 76230 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger (9x19) |
| Velikost zbraně: | Compact, Crossover |
| Kapacita zásobníku: | 17 ran |
| Odpor spouště: | 22 N (2,25 kg) |
| Délka hlavně: | 102 mm |
| Celková délka: | 189 mm |
| Šířka: | 34 mm |
| Výška: | 139 mm |
| Hmotnost bez zásobníku: | 576 g |
| Barva: | Černá |
| Zbrojní oprávnění: | Ano |
| Vzdálenost mezi mířidly: | 157 mm |